OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / Recenzja Avon Solutions - Linia Doskonała Równowaga z zieloną herbatą do skóry mieszanej

Recenzja Avon Solutions - Linia Doskonała Równowaga z zieloną herbatą do skóry mieszanej

| 1 Comment

Dziś chciałabym wam przedstawić krem Solutions z Avonu, o którym ostatnio zrobiło się dość dużo szumu przez reklamę w TV. W kampanii reklamowej bierze udział Joanna Koroniewska – aktorka serialu „ M jak miłość”

Facebook- Avon Polska

Zacznę może od tego, że krem ten był moim pierwszym kremem jakim używałam w miarę regularnie. Przedstawiam wam tutaj zdjęcie z Internetu, gdyż pudełeczko po tym kremie służy mi jako domek dla innego kremu o którym opowiem wam w następnym poście.


Kremu używałam jakiś rok temu, ale wtedy jeszcze nie prowadziłam bloga, a chciałabym was ustrzec.
Producent obiecuje:” Linia Doskonała Równowaga z zieloną herbatą. Matuje i nawilża skórę mieszaną. Bogaty w cynk wyciąg z pochodzących z Japonii liści zielonej herbaty, redukuję produkcję serum i przywraca skórze mieszanej równowagę. Bez konserwantów, bez barwników, bez dodatków zapachowych, hipoalergiczny”

A moje zdanie jest takie, że z tego całego kremu najfajniejsze jest pudełko! Ma świetne zakrycie, by wieczko od kremu się  nie ubrudziło. Po za tym to krem na pewno  nie nawilża, nie matuje.  Po nałożeniu krem skóra się świeci, nadaje blask „zdrowej skóry”, ale nic nie robi. Zdarzało się, że były dni, kiedy nie nakładałam kremu i odnosiłam wrażenie, że skóra jest jeszcze bardziej wysuszona niż przed używaniem kremu. Na pewno nie był bez zapachu.  Dobrze się wchłaniał.

Jestem konsultantką Avon i to co wam mogę zdradzić to to, że kiedyś było tak że jeśli kupiło się co najmniej 2 kremu Solutions otrzymywało się rabat w wysokości 40%. Byłam zachwycona ideom działania tego kremu, a raczej tym co o nim mówiono na szkoleniu dla konsultantek. Poleciłam ja kilku klientką, ale również nie były zadowolone. Odnosiły takie samo wrażenie jak ja, że skóra po stosowaniu kremu jest jeszcze bardziej sucha niż przed używaniem kremu.

To był mój pierwszy krem, więc nie bardzo wiedziałam czego mogę oczekiwać, ale teraz już wiem. Wizyta  u pani dermatolog rozjaśniła mi umysł. I co wam mogę jeszcze doradzić po dłuższej obserwacji firmy Avon i Oriflame to, że kremy z tych firm nie są warte ani złotówki. Może sprawdzają się dla osób ze skórą normalna, ale do cer problematycznych na pewno się nie nadają.
Teraz ufam tylko dermo kosmetykom. Są przebadane, sprawdzone i wcale nie takie drogie jak się to wydaje.


A może wy oglądałyście tą reklamę i zastanawiacie się nad kupnem? A może stosowałyście już ten krem? A może coś z serii Solutions? Jakie macie zdanie na temat kremów z firmy Avon i Oriflame?