OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / Recenzja - Merz Special suplement diety. Regeneracja skóry, włosów, paznokci

Recenzja - Merz Special suplement diety. Regeneracja skóry, włosów, paznokci

| 36 Comments


Dziś recenzja suplementu diety Merz Special.

Z okazji tej, że okres jesienny nadchodzi wielkimi krokami warto wspomóc się suplementem diety. Jesień i wiosna to czas kiedy nasze włosy zaczynają wypadać, łamać się. Paznokcie stają się bardziej łamliwe i rozdwajają się. Cera staje się szara z niedoskonałościami. Spowodowane jest to z pewnością warunkami zewnętrznymi, niedostosowaniem diety, głodówką itd.     W opakowaniu jest 60 drażetek, które wystarczą na 30 dni, w przypadku gdy zażywamy je rano i wieczorem.
Koszt to ok.40 zł
Tabletek tych używam już od kilku lat właśnie w okresie jesiennym i wiosennym. Czas trwania kuracji to ok.3 miesiące, jeśli chcemy osiągnąć optymalne rezultaty.
Pojemniczek jest porcelanowy, a nie plastikowy, jak w przypadku innych suplementów.
Smak drażetek jest jak dla mnie neutralny.

Pierwsze efekty zażywania suplementu dity są dość szybko widoczne. Pojawiają się nowe włosy, wyglądają mniej więcej jak włoski niemowlaka. Paznokcie przestają się, aż tak bardzo rozdwajać. Na skórze pojawiało się o wiele mniej wyprysków.

Jeśli Twoje włosy zaczęły wypadać, zażywasz już tabletki to wato jest się wspomóc również maseczka na włosy o której więcej możesz poczytać - Tutaj


Używałyście kiedyś tych tabletek? Co o nich sądzicie? Jesteście z nich zadowolone? A może macie inny swój ulubiony suplement diety?