OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / Recenzja - szampon, odżywka do włosów Timotei

Recenzja - szampon, odżywka do włosów Timotei

| 29 CommentsDziś recenzja szamponu i odżywki Timotei głęboki brąz.
Szampon i odżywka są moimi ulubieńcami od dobrych kilku lat. Nie używam tego zestawu przez cały rok, ale to jest jedyny szampon i odżywka do których zawsze i chętnie wracam.Jeśli chodzi o ten szampon nie jest on w 100% przeznaczony dla mojego rodzaju włosów, a to dlatego, że moje włosy się dość szybko przetłuszczają. Jego zdecydowaną zaletą jest to, że nie przetłuszcza moich włosów. Spokojnie mogę myć włosy co drugi dzień. Co przy innych szamponach jest wręcz niemożliwe.
Szampon: 400ml/
Odżywka: 200ml/

Szampon ma piękny brązowy kolor. Posiada złote drobinki. Ślicznie pachnie. Pieni się. Wystarczy niewiele produktu by umyć skórę głowy i włosy. Lubię używać go po okresie letnim, gdyż delikatnie włosy przyciemnia, nadaje refleksy. Po umyciu włosy są delikatne i błyszczące. Kosmetyk świetnie sobie radzi ze sporą ilością lakieru. Nie plącze włosów, a nawet je rozdziela, przy mocnym wytapirowaniu. Firma Timotei zmieniła opakowanie opakowanie na bardziej poręczne. 

Odzywka ma kolor biały/ecru. Pachnie podobnie jak szampon. Konsystencja jej jest wręcz kremowa.
szybko się rozprowadza. Producent pisze, by odżywkę zostawić na ok. 1 minutę, ja trzymam ją ok.10.
Włosy po niej są bardzo błyszczące i delikatne. Po szamponie również, przy użyciu odżywki efekt się niejako podwaja:)Używałyście kiedyś szamponu czy odzywki tej firmy? Jakie jest wasze zdanie na ich temat? A może macie swoich ulubieńców?