OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , DIY - szalik na zimę + Kokurs

DIY - szalik na zimę + Kokurs

| 75 Comments
Dziś chciałabym wam pokazać szalik. Jest wyjątkowy, chociażby z tego względu, że zrobiłam go sama. Pogoda zaskoczyła nas wszystkich, nikt nie był zbytnio przygotowany na taka szybka zmianę temperatury.Miałam nadzieję, że ta piękna jesień, która tak dobrze się zapowiadała potrwa o wiele dłużej. Mimo że , moja kolekcja szalików jest dość spora postanowiłam zrobić kolejny. To już taka moja mała tradycja, że wraz z przybyciem kolejnej zimy robię szalik. Korzystając z kilku dni wolnego chciałam nadrobić zaległości.

Szaliki i kominy z sieciówek są ładne, ale zawsze znalazłabym coś czego mogłabym się przyczepić. Po za tym cena z pewnością nie jest adekwatna co do jakości. Mój za to jest mięciutki i niezwykle ciepły.

Zdecydowałam się na kolor jasno szary. Myślę, że to taki niezbędnik oczywiście po za czarnym szalikiem. W planach mam jeszcze szalik w kolorze butelkowej zieleni. Czas pokaże czy jego premiera będzie w tym roku czy może dopiero za rok:)


Jak wam się podoba? Chętnie zobaczę też wasze dzieła :) 
Z tej okazji postanowiłam zrobić pierwszy konkurs

Zasady:
1. Musisz być moim obserwatorem
2. Napisać post o tym, że bierzesz udział w konkursie u mnie. Wystarczy mała wzmianka, typu "PS. dziewczyny biorę udział w konkursie u Little Glam Dress. Można wygrać szalik jej projektu i wykonania."
lub wkleić moje zdjęcie w szaliku.

3. Napisać za co lubicie kominy czy szaliki? Co najbardziej wam się w nich podoba? Za co je kochacie? Jak je ozdabiacie? Jaki jest wasz sposób wiązania? Możecie przysyłać też zdjęcia swoich ulubionych.

4. Musisz być osobą pełnoletnią, w innym przypadku będę potrzebowała zgody Twojego rodzica.

5. Do wzięcia udziału należy spełnić wszystkie warunki.
6. Zwycięzca ma 3 dni robocze na wysłanie swojego adresu po ogłoszeniu wyników. W innym przypadku wyznaczam kolejnego zwycięzce. 
7. Nagrodą jest szalik zrobiony przeze mnie. Jeśli chodzi o kolor myślę, że spokojnie możemy to ustalić.
8. Zwycięzca ma za zadanie pokazać w kolejnym poście wygraną oraz stylizację z nim. Nie musisz być blogerką modową. Wystarczy zdjęcie.
8. W przypadku małej liczby osób konkurs zostanie odwołany lub przedłużony. Wszystko zależy już od was. 
Odpowiedzi przesyłajcie na adres: littleglamdress@op.pl w tytule wpisz Konkurs nr1. Czas trwania do 9.11.2012. W ciągu kilku dni ogłoszę zwycięzce.

Zachęcam do zabawy!!!