OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home /
OOTD #4 Koszula w kratkę

OOTD #4 Koszula w kratkę

| 93 Comments
Dzisiaj chciałabym wam pokazać zestaw w którym wybrałam się na uczelnie. Zestaw bardzo bardzo wygodny. Idąc na zajęcia jest to wręcz priorytet. 
Koszula nadaje tutaj nieco eleganckiego charakteru stylizacji. W ostatnim czasie pokochałam koszule, wcześniej czułam się nieco sztywno w nich. Z koszula to jest chyba tak, że trzeba do niej dorosnąć by czuć się wygodnie i luźno. Zgodzicie się tutaj ze mną? A u mnie właśnie nadszedł ten moment. W obecnej chwili mam już kilka w różnych kolorach, wzorach i fakturach. Z pewnością pokaże je niedługo.

Jak już pewnie zdarzyłyście się zorientować lub nie trendem tego sezonu jest kratka. Trendy śledzę od dawna i jak zauważyłam to najbardziej powracający trend. Koszulę kupiłam kilka sezonów temu, więc jest to najlepszy przykład na to.  By nadać jej nieco życia dodałam ćwieki, które też są hitem tego sezonu. 
 

Po za tym czarne rurki. Myślę, że są zupełnym must have, w każdej szafie zarówno męskiej jak i damskiej. Do tego pasek w panterkę nadający charakteru stylizacji. Motyw panterki również bardzo lubię, mam kilka elementów garderoby w tym klimacie. Musicie pamiętać, że trzeba z nią uważać by nie przesadzić, nie trudno otrzeć się o kicz. 

Do tego duża, pojemna, czarna torebka i wygodne zamszowe buty. Faktura torebki przypomina wężowa skórkę. Połączenie czarnych rurek z butami to taki mój trik by nieco wydłużyć nogi.
Nie zapominajcie, że przy dużym nasłonecznieniu okulary przeciw słoneczne są niezbędne. O tym jak bardzo są ważne możecie przeczytać Tutajkoszula- Modoo / spodnie- H&M / buty- CCC / torba - allegro / pasek- New Yorker
Jak wam się podoba taki miks trendów?  Z niecierpliwością czekam na wasze opinie.
Od niedawna funkcjonuje mój sklep na Allegro