OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home /
OOTD #8. Skórzana spódnica. Komiks. Klasyk z pazurem i odrobiną fantazji.

OOTD #8. Skórzana spódnica. Komiks. Klasyk z pazurem i odrobiną fantazji.

| 72 Comments
Dziś czas na klasyk z pazurem.
Dziś mam dla was zestaw z wykorzystaniem skórzanej spódnicy ze złotym zamkiem uszytej przeze mnie.
Motyw skóry szczególnie w tym sezonie zagościł w mojej szafie. Z pewnością dodaje pazura nawet do grzecznej, mało wyrazistej stylizacji.
W ostatnim czasie bardzo polubiłam spódnice, to ta część garderoby, która z pewnością działa na męską wyobraźnie. To element na który mężczyźni zwracają uwagę. To element w którym kobiety czują się bardziej kobieco, więc dlaczego tak mało kobiet wybiera spódnice czy sukienki?Biała koszula zawsze dobrze się sprawdza, dlatego warto poświecić trochę czasu by znaleźć swój odpowiedni fason. Nie zapominajmy również o jakości materiału. To dośc istotny element w wyborze ubrań, tym bardziej klasyków, na każdą okazję i porę roku.
By przełamać odrobinę black and white wybrałam kopertówkę z komiksem, którą również sama uszyłam.
Motyw komiksu tak niedawno zachwycił wybiegi, ale również i mnie. Z pewnością orzywi nie jedna moją stylizację i przypomnij czasy dzieciństwa. Dzieciństwo czas zabawy? jako dziecko uwielbiałam komiksy i mam ich całe mnóstwo jeszcze na strychu. Do tej pory lubię do nich wracać.Bardzo podobają mi się i świetnie się czuje, kiedy do zapiętego kołnierzyka dodaje duży naszyjnik. Zresztą jest to bardzo modny element biżuteryjny w tym sezonie. Kołnierzyk z naszyjnikiem z pewnością dodają elegancji, a ja nie ukrywam lubię taki styl. Z pewnością zdarzyliście to już zauwarzyć.To z pewnością bardzo dobry zestaw i do pracy i do szkoły - tam gdzie obowiązuje "mundurek" jak również na randkę czy elegancką kolację z rodzina.


Gdybyście były zainteresowane kopertówka zostało mi troszkę materiału, więc bez problemu mogę odszyć jeszcze jedną sztukę, proszę tylko o kontakt meilowy.
 A tym czasem pozdrawiam cieplutko