OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / OOTD #9 Zima. Klasyczna czarna puchowa kurtka.

OOTD #9 Zima. Klasyczna czarna puchowa kurtka.

| 52 Comments
Dziś ma dla Was mój sposób na mróz.
Zapewne okres sesji nie tylko mnie odłączył od świata, ale już po woli wracam do żywych:) Spacer to dla mnie najlepszy sposób na relaks, odpoczynek i czasem to dobre warunki do rozmyślania co dalej. Uwielbiam spacery, to dobry sposób też na codzienną aktywność. Zamiast leniuchować całymi dniami w łóżku zdecydowanie wolę iść na spacer z psem, dodaje mi to dużo radości i energii do działania.
Zdjęcia były robione właśnie podczas takiego spacerku po moim ukochanym parku.
Upraszczając zestaw składa się z 3 elementów: długiej, klasycznej, puchowej kurtki, szalika w ożywiającym kolorze i broszki na czapce.Myślę,że taka klasyczna kurtka powinna znaleźć się w każdej szafie. Z powodu na krój, kolor i dodatki - złote elementy jest z pewnością ponad czasowa i posłuży mi jeszcze przez kilka sezonów. Psuje zarówno do sukienki wieczorowej jak i na co dzień do pracy do spodni.


Szalik z kolorze pomarańczowym to mój sposób na zabicie ponurej pogody. Który zresztą wykonałam sama. Kiedy wszędzie królują stonowane, ciemne kolory o zły nastrój czy humor nie trudno. Zdarzyło się Wam kiedyś uśmiechnąć, bo widzieliście człowieka uśmiechniętego od ucha do ucha?? Tak samo działa kolor w ponure dni. Jeśli możecie poprawić komuś nastrój to czemu do tego celu nie użyć odrobiny koloru.Jako dodatek postawiłam na złoto, więc tym razem padło na złotego kotka. W swojej kolekcji mam kilka broszek, które towarzyszą mi na co dzień. Kiedyś nie mogłam się do nich przekonać, a dziś nie wyobrażam sobie bez nich zestawu.W sytuacji kiedy może przydać się dosłownie wszystko duża torba jest wybawieniem. Ma też złote elementy, więc pasuje do całej reszty. jest nie tylko ładna ale i niezwykle pakowna i praktyczna.