OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home /
" OOTD #10 Skórzany kołnierzyk. Spódnica skórzana. Bordo.

" OOTD #10 Skórzany kołnierzyk. Spódnica skórzana. Bordo.

| 77 Comments
A dziś chciałabym wam pokazać mój jeden z ostatnich zestawów jesienno-zimowych. Już po woli mam już dość tej zimy, bardzo mnie męczy i czasem dołuje, dlatego też już po woli zaczynam zmieniać swoja szafę na tą wiosenną. Już nie mogę doczekać się jasnych pastelowych kolorów, kwiatów, pół przezroczystych bluzek, koronek i wszystkiego innego. Oj ta zima już nie tylko mnie męczy ale zauważam, że wszystkich dookoła mnie również. Nie narzekam, bo nie lubię, ale tak bardzo chce już wiosny. W ramach małego pożegnania z jesienno- zimowymi kolorami chciałabym wam pokazać moją stylizację.

Pomysł na wyjście pojawił się tak na prawdę z niespodziewanie i w dość krótkim czasie musiałam być gotowa. Nie wiem czy wy też tak macie ale im bardziej odczuwam presję czasu, nie ważne czy chodzi tutaj o przyjęcie dla przyjaciół czy okres sesji, wtedy w głowie mam mnóstwo pomysłów i nie odpuszczę kiedy ich nie zrealizuje.
I w tym przypadku tak było z tym kołnierzykiem. Czegoś mi brakowało i w przeciągu 10 min powstał ten oto kołnierzyk. Choć nie jest doskonały ale jestem z niego zachwycona. To był mój pierwszy kołnierzyk, mam sporo spostrzeżeń co do tego jak go uszyć. Z pewnością zrobię taki drugi dla mojej przyjaciółki, która też fascynuje się modą. Z pewnością w kolejny poście pokaże wam jak w łatwy i szybki sposób zrobić sobie taki dodatek już dopracowany w każdym szczególe.

Bo przecież wszyscy uczymy się na błędach....


 


kołnierzyk- hand made ! spódnica - hand made