OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , ,
" OOTD #11 Czarna spódnica z koła. Jak dobrze zacząć dzień ? Trzymaj Fashion KONKURS

" OOTD #11 Czarna spódnica z koła. Jak dobrze zacząć dzień ? Trzymaj Fashion KONKURS

| 135 Comments
Jak według Was powinien wyglądać idealny poranek?? 
Dla niektórych z Was będzie to widok mężczyzny lub kobiety obok siebie w łóżku. Dla jeszcze innych spotkanie z kimś wyjątkowym, a może nawet randka. Dla jeszcze innych wystarczy tylko piękna pogoda i promienie wpadające przez okno do pokoju. Satysfakcja, że nie musicie iść do pracy, albo tak bardzo kochacie swoją pracę, że wręcz biegniecie i nie możecie się doczekać nowych wyzwań, które na was czekają. Dla podróżników może to być letni poranek w namiocie. Dla tych, którzy lubią sport może to być poranne bieganie lub trening. Dla żony może to być bukiet kwiatów czy śniadanie do łóżka itd.
A jaki jest Twój idealny poranek??
Poranne wstawanie jest codziennością i może nie przykładamy do tego tak ogromnej uwagi. Istnieją takie poranki, które maja coś w sobie magicznego i wyjątkowego, takie dzięki którym uśmiech sam ciśnie się na usta, śpiewacie w tramwaju, uśmiechacie się do ludzi a oni to odwzajemniają.

Szklanka wody, orzeźwiający prysznic, muzyka, odżywcze śniadanie, brak pośpiechu, ożywiające śniadanie, kolory ścian w pokoju, porządek...
Sposobów jak zacząć dobrze dzień w internecie znajdziecie mnóstwo, ale czy mimo takiego planu będzie on udany???Z pewnością zależy to tylko i wyłącznie od nas, od naszego nastawienia do świata i ludzi.
Rutyna jest czymś co może zabijać kreatywność, czasem może nam się wydawać, że to wszystko nie ma sensu. Ale po co tak myśleć i się dołować ??, lepiej w życiu dodawać sobie poweru do działania, motywacji niż ją odbierać. W codziennym życiu tyle jest sytuacji, które mogą nam odebrać najpiękniejsze chwile naszego życia, lub sprawić, że przestaniemy je dostrzegać, więc po co sobie jeszcze dokładać na siłę nieszczęść?
Dobrze jest zacząć dzień w dobrym humorze, z muzyką... po prostu z uśmiechem na twarzy.
Spiszcie na kartce 3 zadania, które chcielibyście wykonać w ciągu dnia. I wtedy czasem mimo przekonania, że dzień zleciał wam na niczym, będziecie miały dowód, ze jednak jest inaczej. Spróbujcie wcielić to w swoje życie a w niedługim czasie dostrzeżecie efekty.

Życzę Wam cudownych poranków aż do skończenia świata :* mnóstwo uśmiechu. Idzie wiosna, więc warto o tym pomyśleć, by zacząć doceniać każdy dzień i ludzi...

spódnica - hand made by me , kopertówka - hand made by me,