OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , OOTD #12 Szara bluza z nadrukiem ze skorzanymi rękawami. Wewnętrzna siła

OOTD #12 Szara bluza z nadrukiem ze skorzanymi rękawami. Wewnętrzna siła

| 75 Comments
Siła tkwiąca w kobiecie

i nie mam tutaj na myśli z całą pewnością umięśnionych kobiet.
Siła, która tkwi w nas samych na pierwszy rzut oka niezauważalna. Siła, która pomaga przetrwać trudny czas a czasem nawet dzięki niej jesteśmy w stanie pomoc drugiej kobiecie w potrzebie.
Siła ta polega na sile wewnętrznej, która popycha nas do działania, motywuje i mobilizuje.

Siły tej niestety nie mamy w genach, musimy sami poprzez swoje doświadczenia i życie codzienne jakie ko wykształtować ją w sobie. Ukazuje się ona przeważnie wtedy kiedy dotyka nas coś złego, przykrego np. śmierć bliskiej osoby, zdrada, rozstanie, zwolnienie z pracy, nielojalność bliskiej osoby. Wtedy przekonujemy się o istnieniu wewnętrznej siły. Świadomość, że nie możemy się poddać, musimy iść dalej znacznie pomaga w życiu codziennym.

Siła wewnętrzna to nie pewność siebie ani silny charakter. To nie ma nic wspólnego.

Wraz z optymizmem i pozytywną energią obok akceptacji i celu do którego dążymy tkwi wewnętrzna siła, którą można w sobie kształtować, udoskonalać. Istnieją przeróżne kursy, które pomagają zdobywać tą siłę wewnętrzną, niestety ja w ich stateczność zupełnie nie wierzę.

Wszystko opiera się na pewności siebie jak również na określeniu celu swojego życia. To tak naprawdę wystarczy, by móc osiągnąć spokój i z zadowoleniem przeżyć swoje życie.


Bluza- hand made ! leginsy - allegro ! buty - CCC