OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , OOTD #13 Komiksowa kopertówka. Neonowy kwiatek. Każdy nowo poznany człowiek pomaga nam osiągnąć sukces

OOTD #13 Komiksowa kopertówka. Neonowy kwiatek. Każdy nowo poznany człowiek pomaga nam osiągnąć sukces

| 99 Comments
Każdy nowo poznany człowiek pomaga nam osiągnąć sukces


    W moim przekonaniu każdy człowiek nowo poznany pojawił się w naszym życiu po coś. Bo tak naprawdę nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko jest już ustalone, co i po czym ma się wydarzyć. Zupełnie tak jakby jedno wydarzenie wynikało z drugiego. Fakt mamy na to ogromny wpływ ale...

Kiedy poznajemy kogoś nowego jest dla nas niespodzianką. Po kilku zdaniach możemy stwierdzić czy ta właśnie osoba jest w stanie zainteresować nas swoimi pasjami, przekonaniami, sposobem bycia, spędzania wolnego czasu itd.
Dzięki nim patrzymy na świat z innej perspektywy. Może wydawać się to głupie i w pierwszej chwili tego nie zauważymy, ale kiedy spoglądamy na pewne zdarzenia i sytuacje z perspektywy czasu wszystko zaczyna mieć sens. Wszystko układa się w pewną całość.
Każdy człowiek pojawia się u nas w życiu, by nauczyć nas czegoś nowego, pomóc odkryć nam coś, co tak naprawdę sami nie bylibyśmy w stanie odkryć.

Te znajomości nie muszą trwać latami, chociaż mogły by. Tyle tylko, że po tak długiej znajomości nie jesteśmy w stanie jej docenić. Trudniej nam dostrzec co ta osoba wniosła dobrego do naszego życia. Biorąc pod uwagę znajomości, które trwają bardzo krótko, też jest w nich coś interesującego. Tak naprawdę osoba zaczepiona w Empiku, bo wzięła do ręki książkę, która wg Was jest kompletną klapą, może zmienić całe Wasze życie. Jeden spacer, który zmotywuje was do działania. Być może do takich rozwiązań, do których nie mieliście odwagi.
W moim przypadku to sytuacje i ludzie napędzają mnie do działania. W każdym z Was szukam czegoś co pomoże mi osiągnąć pełnie szczęścia i zadowolenia.

Zacznijmy doceniać ludzi. Nie krytykujmy, bo podcinamy im i sobie skrzydła.