OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , , OOTD #15 Koszula w kratę. Plastikowa kopertówka. Strach przed spełnieniem marzeń

OOTD #15 Koszula w kratę. Plastikowa kopertówka. Strach przed spełnieniem marzeń

| 42 Comments
Czy strach przed spełnieniem marzeń może być na tyle duży by z nich zrezygnować? 
       
Strach podobno ma tylko duże oczy. Ludzie słabi i tym, którym tak na prawdę nie zależy, nigdy nie spełniają marzeń. Tym bardziej tych, które wymagają radykalnych rozwiązań. Dla marzeń i poczucia satysfakcji z samorealizacji można zrobić naprawdę dużo. Można pokonać ocean, przełamać bariery kulturowe i wiele innych przeszkód by czuć się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.
Strach przed nowymi wyzwaniami jest czymś normalnym lecz trzeba nauczyć się by ten strach nam pomagał w osiąganiu celu. Był naszym przyjacielem a nie wrogiem. To jest bardzo trudne ale pomyśl sobie jak nie teraz to kiedy? Kiedy nadejdzie ten właściwy moment? Radykalne rozwiązania kształtują naszą osobowość. Decydują o tym kim będziemy w przyszłości. Nie czekaj, zacznij od dzisiaj! Życie jest zbyt krótkie...
Jeśli wiesz czego chcesz od życia po prostu spełniaj swoje marzenia by być szczęśliwym człowiekiem. Aby w przyszłości mieć poczucie, że jednak nam się coś udało zrobić, coś przeżyć i zobaczyć.

Ktoś kiedyś powiedział, że marzenia są po to żeby je realizować a naszym obowiązkiem jest bycie szczęśliwym, więc musimy robić wszystko by mieć fajne wspomnienia.

i ja się z nim zgadzam w 100%