OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , OOTD #16 Spódnica maxi w paski. Sposób spędzania wolnego czasu

OOTD #16 Spódnica maxi w paski. Sposób spędzania wolnego czasu

| 76 Comments
Wakacje to jeden z tych okresów, gdzie idealnie sprawdza się sposób spędzania przez nas wolnego czasu. To dość istotny element naszego życia. To przecież właśnie czas wolny sprawia, że czujemy się zrelaksowani, wypoczęci, pełni energii i gotowi na nowe wyzwania. Połowa wakacji już za nami, więc warto zastanowić się nad tym czy wykorzystaliśmy je w pełni. Jeśli chodzi o czas wolny niektórzy przypisują go co do urlopu swojego a inni myślą o nim codziennie. Część moich znajomych narzeka na brak czasu wolnego tylko z tego względu, że pracują. A tak naprawdę myśląc o czasie wolnym można go połączyć z pracą np. zamiast spieszyć się do pracy tramwajem czy samochodem zwyczajnie można iść na spacer tuż przed pracą w czasie wolnym. To taki dość ekstremalny przykład ale okazujący, że nawet w ekstremalnych sytuacjach można znaleźć czas wolny tylko trzeba chcieć i koniecznie musimy przestać narzekać.
Każdy z nas z czasem poszukuje swojego indywidualnego spędzania wolnego czasu. Niektórzy wybierają taniec, siłownia, fitness, jazdę na rowerze, spacery z psem, spotkania rodzinne, fotografowanie, czytanie książek, podróżowanie, gotowanie, rozwijanie pasji lub innych nowych umiejętności nauka nowego języka czy po prostu spotkania z przyjaciółmi.
Aktywne spędzanie czasu mimo, że czasem potrzebuje wyrzeczeń przynosi wiele pozytywnej energii i zadowolenia z siebie. Czasem po wyczerpującym tygodniu warto usiąść ze swoją drugą połówką oglądając ciekawy film z lampką wina, ważne tylko by nie zatracić się i tylko i wyłącznie nie spędzać swojego czasu wolnego przed telewizorem czy komputerem.
Doba ma tylko 24 h więc szkoda ją tracić na bezsensownym oglądaniu telewizji i przesiadywaniu przy komputerze.
Tylko pamiętajcie, że każde podjęte działanie dziś będzie miało wpływ na naszą przyszłość. Nie rozpisując się za długo warto robić cokolwiek by nie mieć wrażenia, że życie uciekło nam przed oczami i nie skupiać swojej uwagi tylko na ludzkiej egzystencji.Spódnica maxi w paski - MODNAPOLKA.pl

Spódnica - hand made (Zapraszam na allegro)
Bluzka - H&M
Torba - eTorba.pl
Pokrowiec silikonowy  - Natajka
Okulary, naszyjnik, zegarek - NN
Bransoletka -  Tally Weijl
Buty - CCC