OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , , OOTD #20 Koszula w paski. Nowe zainteresowania.

OOTD #20 Koszula w paski. Nowe zainteresowania.

| 60 Comments
     Jeszcze rok temu, przeglądając blogi modowe i kosmetyczne ucząc się szyć w domowym zaciszu nie przyszłoby mi do głowy, że i ja mogłabym być częścią tego małego świata. Decyzja o rozpoczęciu nowego etapu w życiu, to zawsze dobra decyzja. Ucząc się czegoś nowego pomagamy odkryć siebie i swoje możliwości jak również pomaga nam to przełamać różnego rodzaju bariery. 
    W moim przypadku była to decyzja o założeniu bloga jak również rozpoczęcie z większym zaangażowaniem nauki kroju i szycia. Mały krok, mała decyzja a pociągnęła lawinę nowych zainteresowań m.in miłość do fotografii czy chęć poznawania biografii o ikonach stylu i mody czy nawet miłość do historii mody i wiele innych. 
    Dzięki nowym zainteresowaniom możecie poznać nowych ludzi, spojrzeć na świat z innej perspektywy. Łatwiej jest rozmawiać o swoich pasjach z ludźmi, którzy czują podobnie aniżeli znajomymi, którzy słyszą ale nie słuchają. Każdy człowiek inspiruje  nas do czegoś nowego - o czym pisałam kilka postów temu. W grupie można osiągnąć jeszcze więcej. Każdy każdego napędza do działania. Tak naprawdę nie wiadomo dokąd nas to zaprowadzi, ale warto szukać i odkrywać.
      Jesień to dobry czas by pozwolić sobie na odkrywanie siebie, kiedy pogoda już nie zachęca do spacerów. Pomyślcie i zastanówcie się czego chcielibyście się nauczyć, o czym marzycie od dawna? 

Może jogging, siłownia, kurs tańca czy języka obcego? A może przynależność do jakiegoś kółka, stowarzyszenia?

     Nie odwlekajcie niczego na potem a najlepiej zacznijcie już od dziś. Samorealizacja przyniesie Wam niezwykle dużo dobrego humoru, zadowolenia z siebie i życia. Łatwo czyta się,  trudniej zacząć. Decyzja o tym jak będzie wyglądało Twoje życie zależy tylko od Ciebie.spódnica - hand mada by Little Glam Dress
trench - Cubus 
koszula - Stadivarius 
pasek, rajstopy, buty, husta - NN
torba - etorba.pl