OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , , OOTD # 22 Casualowy luz i "dziurawe" jeansy. Poprawianie nastroju

OOTD # 22 Casualowy luz i "dziurawe" jeansy. Poprawianie nastroju

| 63 Comments
Każdy z nas pewnie już ma, a przynajmniej w moim mniemaniu warto mieć coś co poprawia nam humor. Mówi się, że jesień to okres depresyjny i coś w tym musi być, a co więcej na pewno tak jest. Mniej słońca, mniej energii i zapału do działania... W takim razie co zrobić, by dobra energia do nas wróciła? 
    Nie urodziliśmy się wczoraj. Z dnia na dzień poznajemy siebie, swoje zachowania i humorki. Warto przypomnieć sobie co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Dla każdego szczęście jest czymś zupełnie innym. Jeśli sami nie potrafimy sobie przypomnieć poprośmy kogoś kto nas dobrze zna o pomoc. To dobry powód do pogaduszek i wspominania. Warto mieć swoją listę z "poprawiaczami" humoru. Pomyśl a może warto wpleść je w codzienne życie, by każdy dzień był tym wyjątkowym.
    
   Moim sposobem na jesienną nostalgie jest szycie, stąd też małe DIY starej bluzy, którą chciałam wyrzucić. Dodatkowo "dziurawe" jeansy, które swoje w szafie już się wyleżały. Lubie rzeczom dawać drugie życie. Wisienką na torcie są neonowe paski, które przypominają mi wakacje i wyjątkowe chwile. Rzeczy i ubrania tworzą razem z nami pewną ciekawą historię. Iskierką zestawu jest też bransoletka, która dodaje poweru. Do tego nieziemsko wygodne buty. 

   Spacer w dobrym towarzystwie i od razu świat staje się piękniejszy nawet w ponury, chłodny dzień. 
Ja już swoją listę z poprawiaczami humoru już mam, a Ty masz już jakieś pomysły?


Stylizacja: Cacualowy luz. dziurawe jeansyczapka - Cubus + DIY
broszka "usta" -  XOOXOO
bluza - NN + DIY
spodnie- New Yorker + DIY
paski - Cropp
zegarek, wisiorek - NN
buty - Allegro
koszyk - Moimio
bransoletka "love" -  WHO