OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , , OOTD # 23 Spódnica w pepitkę. Mój pierwszy raz na SWAP Częstochowa Boulangerie.

OOTD # 23 Spódnica w pepitkę. Mój pierwszy raz na SWAP Częstochowa Boulangerie.

| 61 Comments
Swap to fajna inicjatywa kobiet na ploteczki i zakupy czyli to co lubimy najbardziej. Wcześniej nie miałam okazji do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, nie będę się usprawiedliwiać po prostu jakoś się nie składało. Myślę, że to fajny pomysł  na miłe spędzenie czasu, ploteczki i wymianę ubrań między sobą. 
Bardzo mnie to cieszy, że coraz więcej kobiet przełamuje się i bierze udział w takich spotkaniach. Na pewno wszystkie z nas mają ubrania, które tylko zabierają miejsce na nowym ubraniom. Czasem coś w sklepie wydaje nam się przepiękne a już po jednym wyjściu, gdzie dostałyśmy niechcianą uwagę już nie jest takie fantastyczne. Czasem z ubraniami łączymy wspominania, których chciałybyśmy się pozbyć. To naprawdę dobry pomysł by się nimi wymienić i dać im drugie życie.
Miałam przyjemność poznać kilka przemiłych osób. Wierzcie mi bądź nie ale nic tak nie poprawia humoru jak kawa mrożona w dobrym towarzystwie.
Organizatorkami były oczywiście niezastąpione Paulina i Kalina

Jesteś z okolic? Masz kilka nienoszonych ubrań w szafie? Następnym razem dołącz do nas :)spódnica -hand made by Little Glam Dress
bransoletka "nadzieja" - WHO
rajstopy, bluzka, korale, buty - NN

Kilka fotek ze Swapuja, Kalina, Paulina

fot. Paulina