OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , , OOTD #24 Pikowana spódnica. Nie narzekaj!

OOTD #24 Pikowana spódnica. Nie narzekaj!

| 97 Comments
„Twoje życie staje się lepsze, kiedy Ty stajesz się lepszy”
Brian Tracy


Dziś będzie inaczej. Dziś będzie w miarę krótko i na temat. Przestań w końcu narzekać! Rozumiem, że jesień i zima to dość depresyjny czas. Powodów do narzekania, do szukania ograniczeń w możliwościach możemy znaleźć mnóstwo, tyle, że aż nam się nie śniło. Tylko po co? Zamiast zastanawiać się jak nam jest źle i niedobrze, że nasze życie jest beznadziejne, pozbawione sensu i celu.
Zastanów się co TY możesz zrobić - dla świata, aby był po prostu leszy; - dla ludzi, żeby byli szczęśliwsi. Odnajdź w sobie sens i cel naszego życia, bo nikt nie zrobi tego za nas. To trudne ale nie niemożliwe.

Sekret polega na tym, że przyciągamy do siebie rzeczy na których się skupiamy. Kto czytał ten wie, a kto nie zachęcam do lektury. Prawo przyciągania - brzmi banalnie ale działa!

Człowiek to taka istota, która w moim mniemaniu jest w takim humorze w jakim sama chce być i trwać. Chcesz być nieszczęśliwym człowiekiem to bądź. Tylko nie narzekaj.
Chcesz być szczęśliwym człowiekiem. Po prostu biegnij i nie oglądaj się za siebie. Poznawaj nowych ludzi. Ucz się rzeczy nowych. Wyznaczaj sobie coraz to nowe cele. Wyzwól w sobie chęć bycia lepszym. Bądź "Japończykiem" i udoskonalaj się wciąż na nowo.
spódnica- hand made by Little Glam Dress
kalosze - DeeZee
bluzka, okulary, zegarek - NN