OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , , OOTD #25 Sukienka w pepitkę. Motywujący cytat

OOTD #25 Sukienka w pepitkę. Motywujący cytat

| 59 Comments
"Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz. 
a ty odwróć się i powiedz 'no to patrz'"

Dawno temu przeczytałam go na blogu dziewczyny, która jeździ na wózku inwalidzkim. Nosi szpilki, kocha je i ma ich kilkadziesiąt par co według niektórych jest wręcz absurdalne.

To jeden z moich ulubionych cytatów motywacyjnych. Uwielbiam go.  Czytam go za każdym razem kiedy mam słabszy dzień. To taki jeden z moich nawyków. Czytam, z uśmiechem zacieram ręce i mówię sobie "no to działamy" i nie wiadomo skąd dobra energia wraca. :)

Fenomen cytatu polega tym , że nie chodzi tu wcale o udowadnianiu innym, że potrafimy. Uwierzcie mi na słowo nie watro nic udowadniać ludziom i przekonywać ich o czymś na siłę i tak nie uwierzą. Bądźcie na tyle pewni siebie, by nie czuć nawet takiej potrzeby udowadniania czegokolwiek.

W życiu trzeba być egoistą, pomyśleć w pierwszej kolejności o sobie. Sprawdźmy samych siebie, pokażmy samym sobie, że potrafimy pokonać pewne bariery i przeszkody. Nie chodzi o to by ślepo brnąc w coś w czym nie widzimy sensu.  Musimy otworzyć się na nowe i nieznane rzeczy i sytuacje. 
Dopiero potem pomyśl "kurde,chyba powinnam jej podziękować, mimo że chciała mi dogryźć, pokazać mi, że jestem "gorsza", udowodnić, że jestem słaba i nie potrafię. Dzięki niej miałam okazję przekonać się, że jednak nie jestem takim mięczakiem i dałam radę. Mam powód by być z siebie dumna" Radość z pokonywania własnych słabości jest nie do opisania.

Nie szukajmy ograniczeń w możliwościach, poszukajmy możliwości w ograniczeniach. Nie bójmy się ryzykować. Warto, by mieć co wspominać. Zaczynacie razem ze mną walczyć o siebie?

sukienka - hand made by me / Little Glam Dress
bransoletka (neonowa) - TaniWieszak