OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , Recenzja - Żel do mycia twarzy. Żel 2w1 z peelingiem Care Control Soraya

Recenzja - Żel do mycia twarzy. Żel 2w1 z peelingiem Care Control Soraya

| 32 CommentsOczyszczanie twarzy to podstawa dobrej kondycji skóry. Żel do mycia twarzy to jeden z podstawowych kosmetyków jaki powinniśmy mieć w swojej kolekcji. Kremy do twarzy czy serum nie zadziałają bez odpowiedniego przygotowania skóry. 

Żel do mycia twarzy z peelingiem z Soraya według mnie nadaje się do wszystkich typu cer. Cera naczynkowa, cera normalna, cera tłusta czy cera mieszana powinny być zadowolone z działania żelu. A nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że cera sucha była by również dobrze oczyszczona stosując żel raz na dwa dni.
Jest delikatny, mimo że zawarte są z nim granulki peelingujące. Jako peeling nie sprawdził się zupełnie, tym samym nie wygładza nierówności skóry.

Zapach kosmetyku jest delikatny, prawie nie wyczuwalny. Konsystencja żelu jest odrobinę rzadka przez co ładnie rozprowadza się na twarzy. Opakowanie zupełnie mi nie odpowiada z powodu aplikacji produktu, o wiele bardziej lubię produkty z pompką. Co wpływa zdecydowanie na wydajność produktu. Skład kosmetyku zaskakuje, bo już na drugim miejscu jest SLS. Pojemność to 180ml za ok.14 zł.

Jeśli chodzi o zapewnienia producenta dotyczące zmniejszenia świecenia skóry za wiele nie powiem, ponieważ nie mam problemu z nadmiernym świeceniem. Porów na pewno nie zwęża, jedynie delikatnie je oczyszcza. Ważnym elementem przy codziennym oczyszczaniu twarzy jest uczucie świeżości,  którego po stosowaniu tego żelu nie odczułam. Przy stosowaniu żelu rano i wieczorem wyczuwałam lekkie przesuszenie Wspomnę, że mam cerę mieszaną i stosowałam go w okresie grzewczym.

Czy kupię go ponownie? nie wiem