OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , Dawid Woliński Orient Ekspresem

Dawid Woliński Orient Ekspresem

| 2 CommentsSweet focie w windzie to hit sezonu?! Nie, nie z pewnością nie. Inicjatywa robienia zdjęć przez Dawida Wolińskiego w windzie stała się dobrym tematem dla mediów. Czasem z zachwytem, czasem z politowaniem, reakcje są różne. Z czasem zauważyłam, że hejtowanie projektanta stało się wręcz modne. Z jednej strony ciekawe stylizacje z drugiej facet, który co dziennie robi sobie zdjęcia w windzie. Obserwuje projektanta już od jakiegoś czasu na Instagramie i do jego działań podchodzę bardzo pozytywnie. To nic dziwnego, że człowiek, który tworzy modę również pokazuje ją na co dzień. Dawid Woliński z pewnością chce nam pokazać, że jest taki jak my, bez wywyższania się. Nie owijając w bawełnę Instagram to również dobre narzędzie marketingowe.

Abstrahując od tematu chciałabym powiedzieć, że nie ulega wątpliwości, iż Dawid Woliński to wyjątkowy projektant. Inspirację zaczerpnięte z podróży, którą odbył jakiś czas temu. Kolekcją jestem zachwycona. Moją uwagę zwrócił fakt podkreślania kobiecości i  niezwykłej delikatności, elegancji również.
Pierwszymi czterema kreacjami jestem wprost zachwycona i niesamowicie oczarowana. Ładna forma, podkreślająca kobiece atuty. Ciekawostką może być fakt, że Dawid Woliński tkaniny do kolekcji przywiózł podczas nagrywania programy "Top model". Podobno każdy z uczestników miał kilka kg tkaniny w swoim bagażu. Podoba mi się to, że nawet już sama tkanina z której wykonana  jest kolekcja ma swoją niezwykła historie i kilkanaście osób pomogło ją stworzyć. Wysiłek nie był zbędny, dlatego, że te tkaniny są tego warte. Pięknie i bogato zdobione, a mimo to nie ma takiego przepychu, który raził by w oczy. W tych sukienkach można się poczuć jak księżniczka, szczególnie w tych z dodatkiem tiulu.