OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , OOTD #26 Walentynki. Serce i rozum. Czarna ołówkowa spódnica

OOTD #26 Walentynki. Serce i rozum. Czarna ołówkowa spódnica

| 48 Comments

Walentynki. Oczywiście Obchodzę! A dlaczego by nie? Fajne święto dla zakochanych. To taki dzień kiedy nawet oporni i antyromantyczni chcą by ten dzień był wyjątkowy. Kwiaty? Świece? Romantyczna muzyka? Kolacja przy świecach? Prezenty? Fajny film? Wycieczka? Spokój i cisza.

A jak jest z tym spokojem kiedy mamy na głowie już cały dom na głowie, pracę po 8/10h, dzieci i męża? Na co dzień przy codziennych problemach ciężko o romantyczność. Wyobraźcie sobie radość w oczach kobiety, kiedy jej ukochany mężczyzna mówi, że spędzą ten dzień tylko ze sobą. Bilety do kina czy kolacja w fajnej restauracji to tylko takie może i nawet preteksty do rozmowy, refleksji i oderwania się od rzeczywistości. Przypominanie sobie czasów kiedy wszystko było takie łatwe i proste jest cudowne i napawa nas optymizmem na dalsze dni.

Miłość wcale nie jest łatwa, bo niby dlaczego miałaby być? Kobiety po porażce żałują, że wybrały takiego drania. Żałują? Przecież same tego chciały. Związek z drugą osobą to nie przypadek, tonie zabawa tylko nasz świadomy wybór. Wielu ludzi spotykamy na swej drodze, ale tak naprawdę tylko my decydujemy kto w tym naszym życiu zostanie na dłużej. To my sami decydujemy o jakości swojego życia. To my dokonujemy wyborów, więc nie miejmy potem pretensji do drugiej strony, nie zrzucajmy winy na kogoś innego. Pomylić się można raz. Wyciągasz wnioski? Robisz to samo to już nie jest błąd, tylko Twój świadomy wybór.

Kto z nas nie pamięta uczucia przejścia za czasów szkoły podstawowej kiedy to nasza Walentynka otrzyma kartkę? Dla miłości to były trudne czasy. Czas emocjonalne i pełne porażek. Zdarza się. Tylko czego właściwie wtedy miłość nas chciała nauczyć? Ciekawa jestem co wasze miłości szkole robią teraz? Czy może jednak życie dobrze pokierowało Waszym sercem?

Zupełnie nie rozumiem hajtu dotyczącego Walentynek święto jak każde inne. Jak dla mnie to ludzie, którzy szukają dziury w całym, Ci którzy jeszcze się nie zakochali szczęśliwie lub Ci którzy nawet jeśli są w związku to nadal czują, że "to nie to" lub po prostu zżera ich zazdrość.

Udanych Walentynekołówkowa spódnica - hand made by me/ Little Glam Dress
bransoletka - WHO                                                          FOTO Szymon Kaczmarek