OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , Trendy na wiosne/lato 2014

Trendy na wiosne/lato 2014

| 20 Comments
Pierwszy dzień wiosny to idealny czas by krótko omówić trendy panujące tej wiosny i lata. Z pojęciem, że obecnie modne jest wszystko zgadam się w 100%. Cieszy mnie fakt, że ludzie , którzy nie śledzą na bieżąco owych trendów też siła rzeczy są modni.

Skoro modne jest wszystko to co może być wiodącym trendem w tym sezonie?
Motyw ten przewija się od kilku sezonów już, natomiast teraz będzie to bardzo widoczne, aby mieszać style oraz by poprzez strój pokazać w jakimś stopniu jacy jesteśmy i co chcemy przekazać światu. Fajnie, że moda daje możliwość swobodnych eksperymentów. Genialnym pomysłem jest łączenie rzeczy, które do siebie na pierwszy rzut oka nie pasują ale w połączeniu tworzą niezwykle efektowny look. To EKLEKTYZM
Wiosną standardowo modne są kwiaty i pastele. Obserwując ludzi na ulicy kwiaty pojawiają się również jesienią czy zimą, i bardzo dobrze, natomiast wiosna to czas kiedy wszyscy zakalają "coś w kwiatki". Jaśniejsze kolory nadają nam świeżości. fot. Glamki.pl

Kolejnym z trendów sezonu jest sport. Sportowe, wygodne ubrania dominują bardziej niż pozostałe trendy. Cieszy mnie to, że również poprzez modę zdrowy tryb bycia i życia staje się hitem. I nie chodzi tu już tylko o dres czy trampki ale również krótkie topy odkrywające brzuszek czy tenisowe spódniczki. Obuwie sportowe będzie wszędzie na dzień i na wieczór.


 

fot. auchanbielany.pl

Kolejnym trendem są spersonalizowane T-Shirty. Kto z nas nie próbowałam sobie zrobić sam koszulki lub miał taki pomysł. Dostene wszędzie i w każdej kolekcji projektanta.
Innymi trendami są również retro i vintage. Co nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ to jest modne zawsze. Przezroczystych tkanin będzie teraz zdecydowanie więcej, co pozwoli nadać zestawom lekkości. 

Jedyny trend, którego nie przeżyję to klapki ortopedyczne. Może i wygodne ale z eleganckim i estetycznym wyglądem nie mają wg mnie nic wspólnego.

Hitem sezonu jest to by trendy dopasować do siebie a nie my do trendów i to jest piękne. Bądźmy sobą, bo dziś naturalność jest w modzie.