OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , , , Żyj, tak jakby jutra miało nie być. Motywacja. Spódnica w paski 2w1

Żyj, tak jakby jutra miało nie być. Motywacja. Spódnica w paski 2w1

| 35 Comments
Łatwo powiedzieć! Prawda? To znak, że jesteś z tych osób, które ciągle zazdroszczą a same tak naprawdę nie robią nic by zmienić coś w swoim życiu by żyło się lepiej, łatwiej, ciekawiej... Przestań narzekać do dzieła!!!

Należę do tej drugiej grupy, która nie zazdrości a stara się działać. Czasem nie wychodzi tak jakby się chciało. To tylko znak, że nie warto się poddawać, ponieważ szczęśliwy finał już niedługo. Ogrom problemów dnia codziennego zabija w nas spontaniczność. Problemy są, były i będą i w tym temacie raczej nic się nie zmieni. Natomiast to my sami możemy zmienić do nich nasze nastawienie. Tylko od nas zależy z jakiej perspektywy patrzymy na życie. Wszystko jest w nas i naszym umyśle. To dziwne, ale możemy przeżyć życie jakie sobie tylko wymyślimy!

"Żyj, tak jakby jutra miało nie być"- to motto ludzi szczęśliwych! A dlaczego?! 

Nie boją się. Ryzykują. Nie chowają marzeń w pudełku. Nie odkładają niczego na potem. Nie boją się porażki. Walczą o siebie. Walczą o swoje przyszłe wspomnienia. Z pewnością nie myślą "co powiedzą inni". Po prostu żyją. 

Teraz spróbuj na szybko przeanalizować swoje życie. Ile było w Twoim życiu niewykorzystanych momentów? A wystarczyła by odrobina zaangażowania, odwagi i szaleństwa. Nie szukaj wymówek one nie zbudują Twoich wspomnień. Zacznij działać. Odważ się a świat będzie Twój.

Żyj, tak by nie żałować, że czegoś nie zrobiłeś. Przeżyj życie z pozycji wygranej. Walcz o siebie i o swoje szczęście. A jeśli będziesz szczęśliwy to ludzie z którymi przybywasz na co dzień też staną się szczęśliwi. I życzę Wam tego z całego serca byście byli odważni i nigdy nie stracili nadziei.sukienka/spódnica- hand made by me Little Glam Dress
marynarka- Mohito
biżuteria- NN
buty- Centro