OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , , Pozytywną energią się dziel

Pozytywną energią się dziel

| 4 Comments
      W życiu bardzo ważne jest jakich ludzi spotykamy na swojej drodze życiowej. A jeszcze ważniejsze jest to kogo wybierzemy by nam towarzyszył w naszej podróży do realizacji marzeń. "Kto z kim przestaje takim się staje" powiedzenie z pozoru banalne, ale jakże prawdziwe. Zastanów się i ty przez chwilę czy otaczasz się ludźmi jakimi chciałbyś się otaczać...
       Lubię poznawać nowych ludzi, ludzi ciekawych i wesołych, którzy dzielą się swoją pozytywną energią. Takich, którym coś się chce. "Coś" ma tutaj wymiar wielowątkowy.
Takich, którzy nie narzekają jak im w życiu źle, bo przecież nie o to chodzi. Uwielbiam ludzi z pasją, tym bardziej, jeśli lubią o niej opowiadać i zarażać entuzjazmem.
Takich, którzy nie usiedzą na miejscu. Ciągle gdzieś biegną, za czymś gonią.
        To jest to kiedy idziesz z kimś na gorącą czekoladę, by posłuchać o jego marzeniach i planach na przyszłość. Kiedy nagle okazuje się, że możecie stworzyć coś razem. W rezultacie powstaje całkiem ciekawy projekt. Z czasem nawet, jeśli coś nie wyjdzie, nie ważne. Ważniejsze jest to, że miałeś możliwość poznać inny sposób patrzenia na świat. Ważniejsze jest to, że mogłeś się nauczyć czegoś nowego.Warto próbować.
         Trzymaj się ludzi tych, którzy powiedzą Ci "Let's do it" zamiast "Nie warto zawracać tym sobie głowę", "teraz taka konkurencja"  bla bla bla. Od takich ludzi trzymaj się z daleka. Nawet jeśli coś nie wyjdzie, to zawsze nauczysz się czegoś co później może być dla Ciebie niezbędne. Próbuj, testuj, nie stój w miejscu, biegnij za marzeniami. A cel okaże się bliżej na Twoim horyzoncie.
           Przypatrz się swoim znajomym. Chcesz żyć tak jak oni? Czy to jest plan na dłuższą metę? Jeśli nie, to już wiesz co masz zrobić, prawda? Nawet z tych krótkich i nieudanych relacji warto wyciągać wnioski.
         Każde doświadczenie jest dla nas lekcją, którą warto odrobić już dziś i nie czekać na rezultaty w przyszłości. Nic się samo nie wydarzy. Nikt Cię z niczego nie wyręczy. Sam musisz przyczynić się do swojego szczęścia. Nic nie dzieje się przypadkiem. To ciężka praca, którą warto zrobić dla samego siebie.
           Kończąc. W życiu poznajemy wspaniałych ludzi, których warto docenić i zatrzymać się przy nich na chwilkę, a być może na całe życie. Róbmy to co kochamy, a poznamy ludzi, którzy będą nas doceniać i wspierać w swoich dążeniach do osiągnięcia nie jednego celu. Takich ludzi spotykamy zupełnie "przypadkiem", a Ci ludzie mogą zmienić całe nasze życie, zmienić na lepsze. Ci wariaci będą trzymać za Ciebie kciuki, no i ty oczywiście za nich. Z takimi, możesz iść zapewne  z motyką na słońce...

A ja Dziękuje moim przyjaciołom za to,że są i przekazują niezliczone pokłady pozytywnej energii :* <3
Jedną z tych osób jest moja serdeczna przyjaciółka Sylwia, do której zapraszam. Tworzy piękne i niepowtarzalne ubrania m.in  bluza w której ja się zakochałam.mięciutka, cieplutka, niepowtarzalna.
Poznałyśmy się zupełnym przypadkiem, a osoby w naszym otoczeniu pomyślały, że znamy się o lat.

P.S A Reszta ciekawostek niebawem

Zdjęcia Grow Up