OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , , OOTD #21 Jesienny płaszcz. Realizacja postanowień noworocznych?

OOTD #21 Jesienny płaszcz. Realizacja postanowień noworocznych?

| 64 Comments
Już za niecałe trzy miesiące koniec roku. To dobry czas by przypomnieć sobie o swoich postanowieniach noworocznych i zabrać się do roboty. Okres Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra to taki magiczny czas, kiedy każdy z nas ma odrobinę wolnego. Spotkania z rodziną, przyjaciółmi wzbudzają w nas refleksje nad sobą i naszym życiem. To dobry czas na tworzenie postanowień noworocznych.

Czy wszystkie z nich udaje się nam spełnić? 

Z postanowieniami noworocznymi jest tak, że nie wszyscy biorą je na poważnie, inni zapominają o nich już w połowie roku, niestety tylko nieliczni z nas realizują swoje plany do końca, nieliczni są konsekwentni w działaniu i na tyle zdeterminowani by spełnić wszystkie swoje postanowienia noworoczne.

Moim sposobem na spełnione postanowienia noworoczne jest nadanie im wyjątkowości, stworzenia wokół nich przyjaznej aury na najbliższy rok.
Dobrym sposobem jest spisane ich na ozdobnej kartce, zawiązanie czerwoną wstążką, wsadzenie do butelki po winie i co najważniejsze postawienie jej na honorowym miejscu, lub przynajmniej widocznym miejscu.
Jeśli chodzi już o same postanowienia z doświadczenia wiem, że najlepiej pisać je w puntach. Następnie do każdego z nich dopisać przynajmniej 6 czynności, które pozwolą nam na osiągnięcie tego celu etapami. Rarytasem jest już dopisanie dat do poszczególnych etapów.

Teraz jest dobry moment, by odnaleźć tą swoją listę i czas nadrobić zaległości. Pomysł odkładnia ich na przyszły rok nie jest dobrym pomysłem, więc zapomnij o nim. Kolejny rok wykorzystaj na nowe możliwości, nowe szanse. Nie zajmuj się w kółko tym samym. Za kilka lat możesz obudzić się ze świadomością, że przez kilka lat nie udało Ci się spełnić nawet jednego marzenia. Czas się zmobilizować. Daj sobie możliwość na bycie spełnionym i szczęśliwym człowiekiem.

płaszcz- Cubus
chusta - NN
torba - eTorba.pl 
okulary - H&M
kalosze - eButy.pl