OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , Recenzja - Żel pod prysznic Chocolate Kidss SORAYA

Recenzja - Żel pod prysznic Chocolate Kidss SORAYA

| 16 Comments
Generalnie jestem śpiochem i nie cierpię wstawać skoro świt. Niestety czasem trzeba, cóż życie i nic nie da się z tym zrobić. Przewinąć czy zrobić pauzy. Zamiast narzekać próbowałam znaleźć sposób a żeby "brutalne" poranki były przyjemniejsze. I oto tak trafiłam na ów żel pod prysznic Soraya Chocolate KissPo kosmetyki z Soraya sięgam dość rzadko. Żel, przyznaję się, zupełnym przypadkiem przykuł moją uwagę.  
Żel pod prysznic Soraya pachnie przepięknie czekoladą, którą wprost uwielbiam. Co więcej zapach dość długo utrzymuje się na skórze natomiast nie jest zbyt intensywny.  Z pewnością będzie idealny dla każdego. Nie wysusza skóry.

Zacznijmy może od początku Żel pod prysznic ma śliczne opakowanie, konsystencję dość gęstą, przez co jest również wydajny. Zapach kojarzy mi się z jesienią i zimą, choć dla upartych piękny będzie i na wiosnę choć osobiście na wiosnę lubię bardziej cytrusowe zapachy.

Żel pod prysznic składem nie zachwyca, natomiast nadrabia zapachem i jest moim numerem jeden, jeśli chodzi o poranny prysznic. W czasie kąpieli pięknie się pieni, nie powoduje alergii, niestety nie nawilża skóry.

Szczerze polecam też balsam do ciała jest idealny przedłużeniem zapachu. Jest on doskonałym uzupełnieniem żelu pod prysznic. Cena jednego i drugiego produktu nie jest wygórowana, jedyne 10/15 zł za 300 ml uśmiechu.

Po takim prysznicu mój poranek jest zdecydowanie lepszy i naładowuje mnie pozytywną energią na cały dzień :)