OOTD (slider-top)

[12] [OOTD] [slider-top] [Moda]
You are here: Home / , ,
" Recenzja- Biotebal 5 lek (nie suplement !) na skórę, włosy i paznokcie

" Recenzja- Biotebal 5 lek (nie suplement !) na skórę, włosy i paznokcie

| 61 Comments
Kalendarzowa wiosna już do nas zawitała odrobinę gorzej jest z tą wiosną w rzeczywistości ale mam nadzieję,  że już niedługo. Wiosna to z pewnością najbardziej wyczekiwana pora roku. Niestety w okresie wiosny jak również jesieni nadmiernie wypadają nam włosy. O tym problemie i jak sobie z nim poradzić pisałam już wcześniej Tutaj

Zagłębiając się bardziej w temat związany z  suplementami  na włosy, skórę i paznokcie trafiłam na coś odkrywczego. A mianowicie jeśli chodzi o suplementy diety tak naprawdę nigdy nie wiadomo w jakiej ilości jest danej witaminy czy składnika odżywczego zawartego w tabletkach. W składzie podana jest jedynie informacja o istnieniu danego składnika w tabletkach, on jest. ale tak naprawdę jego ilość może być tak znikoma, że w żaden sposób nie oddziałuje na nasz organizm.
Inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o leki. Aby lek mógł zostać wpisane na listę leków musi przejść wiele badań i testów. Tutaj możemy być pewni, że lek zadziała.

Po małym rozeznaniu się mam nadzieję, że nie dacie się nabrać na reklamy w TV, bo tak naprawdę to tylko marketing. 
Przechodząc do recenzji od razu Wam powiem, że lek naprawdę działa.W okresie, kiedy włosy wypadają nam garściami zażywając lek wypadanie ustępuje po ok. tygodniu.
Włosy zdecydowanie są mocniejsze, bardziej odporne na wypadanie. Na skórze akurat nie zauważyłam jakieś ogromnej różnicy. Efekt najbardziej widoczny jest na paznokciach, uwierzcie mi  są naprawdę twarde po kuracji.
Biotebal 5 należy zażywać min. 3 miesiące aby dostrzec optymalne efekty ale można używać go również non-stop. Robiąc sobie przerwy np co trzeci miesiąc na ok.4 tygodnie.
Cena nie jest wygórowana, porównywalna do cen suplementów - mniej skutecznych. Reklamy tego leku możecie nigdzie nie spotkać dlatego, że lek sam się broni.
Cena to ok.30 zł za 30 tab. - kuracja miesięczna
Lek wydawany jest bez recepty. Lek nie jest skierowany do dzieci. 

Jeśli chodzi o włosy po za tym,, że są mocniejsze, są również bardziej lśniące i wyglądają na zdrowsze niż przed kuracją. Efekty są naprawdę zadowalające.

O tym leku dowiedziałam się zupełnym przypadkiem, nie wiedziałam o nim, natomiast uważam, że jak najbardziej zasługuje na uwagę. Uwierzcie mi przeglądając miliony blogów i recenzji na jego temat nie znalazłam ani jednej negatywnej opinii. Z czystym sumieniem po 5 miesiącach kuracji mogę stwierdzić, że on naprawdę działa i jest godny polecenia. Z pewnością zostanie ze mną na dłużej.
Szkoda wydawać pieniędzy na niesprawdzone suplementy, poinformujcie o nim swoich znajomych i przyjaciół :)

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.